Haber

AK Parti’nin İstanbul mitingi 7 Mayıs Pazar günü yapılacak

AK Parti’nin İzmir ve Ankara mitingleri büyük coşkuya sahne oldu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7’den 70’e vatandaşların kalabalık olduğu miting alanlarında milyonlarca kişiye seslendi. Hem Türkiye’ye hem de dünyaya bir açıklama yaptı.

AK Parti şimdi de İstanbul’da ‘Asrın Mitingi’ne hazırlanıyor. İstanbul Teşkilatı her seçimde olduğu gibi milyonlarca insanı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile buluşturacak. Cumhur İttifakı’nın ortak katılımıyla 7 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek mitinge Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi ev sahipliği yapacak. Asrın Rallisi’ne tarihi katılım beklenirken, Yenikapı Miting Sahası’nın yaklaşık 1,5 katı büyüklüğündeki Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi ise milyonlarca kişiyi ağırlayacak.

AK Parti İstanbul Teşkilatı, tarihi miting öncesi hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor. Halkın davetinden toplantı alanının dekorasyonuna, ulaşım hizmetinden ikramlara kadar her detay titizlikle düşünülmüştür. AK Parti İstanbul Teşkilatı, Türkiye’nin Yüzyılı arifesinde düzenlenecek “Asrın Mitingi”nde tarihi fotoğrafçılık için seferberlik ilan etti.

2023 seçimleri için uzun süredir saha çalışması yürüten İstanbul Teşkilatı; ‘100 Gün Yüz Yüze’, ‘İstanbul Sözü: Birlik Beraberlik Kazanacak’, ‘100 Bin Sandık Görevlisi ile Nef Stadı’nda Buluşma’, ‘Sokaktan Ev Ziyaretleri’ gibi başarılı saha çalışmaları ve geceye dönüşen toplu açılış törenleri ilçelerdeki mitingler “Yüzyılın Yüzyılı” dır. ile ralliyi taçlandırmayı hedefliyor.

Tarih: 07 Mayıs 2023 Pazar

Saat: 16.00

Yer: Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu