Yaşam

BEGÜM KHAN’IN ÇİÇEK BAHÇESİNİN YENİ ÜYELERİYLE TANIŞIN

Mücevher tasarımcısı Begüm Kıroğlu, en sevilen koleksiyonlarından biri olan “Begüm’s Botanical Garden” ailesine yeni üyeler ekliyor. Sihirli ve çiçeksi koku Lotus, Daisy ve New Orchid sizinle tanışmak için sabırsızlanıyor.

Büyüleyici Begüm Khan ailesinin yeni üyeleri, markanın başrolü olan böceklere ve onları barındıran çiçeklere olan sevgilerini dile getiriyor. Çiçeklerle çalışmaktan ve onların hayal gücüne ortak olmaktan heyecan duyan Begüm Kıroğlu, klasikleşmiş “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonunu eklediği üç yeni tasarımla tamamlıyor.


Tasarımcının “Begüm Khan ekosisteminin kurbağa, böcek, sinek ve farelerin yaşadığı yaşam alanı” olarak tanımladığı ikonik “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonuna eklenen üç yeni modelde her zaman olduğu gibi tasarımların özgünlüğü ve kalitesi ön planda tutuluyor. canlı”.


Bu eşsiz altın modüller, bronz ve gümüş üzerine altın kaplama ve kristallerle hayat buluyor. “Begüm’s Botanical Garden” koleksiyonunun yeni üyeleri, baharda sizi çiçek kokularıyla sarmalanmış rüya gibi bir dünyaya götürmeye hazırlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu