Haber

Cumhur İttifakı’nın Zonguldak Belediye Başkan Adayı Ömer Selim Alan Coşkuyla Karşılandı

Cumhur İttifakı’nın Zonguldak Belediye Başkan Adayı olan mevcut Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Ankara’ya dönüşünde coşkuyla karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2024’te Cumhur İttifakı’nın Zonguldak Belediye Başkanı adayının Ömer Selim Alan olduğunu açıkladı. Zonguldak Belediye Başkanı olarak görevini sürdüren ve Cumhur İttifakı’nın 31 Mart seçimlerinde Zonguldak Belediye Başkanı adayı olan Ömer Selim Alan, belediye binası önünde coşkuyla karşılandı.

Eşi Ceyda Alan, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Muammer Avcı, Ahmet Çolakoğlu, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, MHP Zonguldak İl Başkanı Mustafa Öztürk ve partililerle birlikte belediye binası önünde karşılanan Selim Alan’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. meşaleler eşliğinde. Milletvekilleri ve il başkanlarının konuşmalarının ardından Ömer Selim Alan kalabalığa hitap etti.

Ömer Selim Alan, 2019 yılında başladığı görevinde hizmet ve çalışma politikası izlediğini, ikinci 5 yılda ustalık döneminin başlayacağını belirterek, kendisine kırgın olanlardan özür dileyerek af diledi. Alan, “Şimdi sıra eylemleri açıklamaya geldi. Sloganımız ‘Daha Yeni Başlıyoruz’. Biz bu makamlara hizmet ve çalışma siyaseti üretmek için talip olduk, bir gün bile bahane üretmedik, iki yılı pandemiyle geçirdik, Allah bir daha o günlere döndürmesin, bir daha böyle acıları yaşamayalım. Asrın felaketini yaşadık. Belediye başkanlarım, milletvekillerim, il başkanımız oradaydık. Allah bir daha böyle acıları göstermesin. Ama biz Zonguldak’ımızı asla unutmadık. Zonguldak bizim için sevgidir, şefkattir. Bizimdir. bir aşk hikayesidir. 5 yıldır bu hikayeyi sizlerle birlikte yazdık. Şimdi dün ismimiz duyurulduktan sonra daha güzel hikayeler yazmak için kolları sıvadık. Hem MHP’nin hem de AK Parti’nin il başkanları arasında bir dilek tuttum. 31 Mart’ta ‘İp mücadelesi vereceğiz’ dedik. Çalışmalara başladık. Cumhuriyetimizin ilk ili, emeğin başkenti, enerjinin başkenti Zonguldak’a bu hizmetleri hep birlikte gerçekleştireceğiz. 31 Mart Yapmaya hazır mıyız Fiziksel olarak saçlarım 5 yıl içinde daha da beyazladı. Ancak çıraklık dönemini geride bıraktık. Bu dönemde istemeden, bilmeyerek veya bilmeyerek üzdüğüm, kalp kırıklığı yaşattığım herkesten özür dilerim. Hepiniz beni affedin. Bu hizmetleri sağlamak için gerçekten çok çalıştık. Bazen gözden kaçırmış olabiliriz. Bazen gözden kaçırdığımız, hizmet etmeyi unuttuğumuz kardeşlerim, kardeşlerim, teyzelerim. Hepinizden af ​​diliyorum. Haklarınızı affedin. “2024 yılında ustalık döneminde çok daha farklı bir Zonguldak Belediyesi olacak” dedi.

Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, bir eliyle “Rabia”, diğer eliyle “Bozkurt” tabelasını yaparak konuşmasını tamamladı. -ZONGULDAK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu