Ekonomi

Emirates Türkiye’de Kabin Ekibi Alımına Devam Ediyor

Dünyanın en hızlı büyüyen küresel havayolu şirketi olan Emirates, çok uluslu kabin ekibine katılmak için adaylara açık. 28 Aralık’ta Bodrum Hotel La Quinta by Wyndham’daAday bir değerlendirme günü yapacak.

Dubai merkezli havayolu, kişiselleştirilmiş ve kusursuz konaklama hizmetleri sunmaya ve yolcular için unutulmaz anlar yaratmaya istekli yetenekler arıyor. Emirates’in en önemli önceliklerinden biri olan emniyetle, ideal adayların kendilerine güvenerek liderlik etmeleri ve uçuş içi hizmetler ile emniyet ve güvenlik prosedürlerinin yönetimini kontrol etmeleri bekleniyor. Tüm Emirates kabin ekibine, havayolunun Dubai’deki son teknoloji tesisinde birinci sınıf bir koleksiyon deneyimi sunulacak.

Kariyerine mükemmel bir başlangıç ​​yapmayı planlayan adayların İngilizce yazılmış yeni bir özgeçmiş ve yeni çekilmiş bir fotoğraf ile online başvuru yapmaları gerekmektedir. Değerleme süreci gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi için burayı tıklayın.

Adayların mülakat alanında tüm günü geçirecek şekilde hazırlıklı gelmeleri gerekmektedir.

Emirates’in 160 farklı milletten oluşan gerçek anlamda küresel kabin grupları, havayolunun yolcu karışımının ve altı kıtada 130’dan fazla şehirde 200’den fazla geniş gövdeli uçaktan oluşan modern filosuyla uluslararası operasyonlarının bir yansımasıdır. Dünyanın en büyük Boeing 777 ve Airbus A380 uçak filosuna sahip olan Emirates, kabin ekibi adaylarına inanılmaz iş fırsatları, eksiksiz eğitim fırsatları ve çok çeşitli gelişim programları sunuyor. Heyecan verici, kozmopolit Dubai şehrinden çalışan tüm Emirates kabin üyeleri, vergisiz maaş, ücretsiz havayolu tarafından sağlanan konaklama, ücretsiz işe gidip gelme ve mükemmel sağlık sigortasının yanı sıra Dubai’de alışveriş ve eğlence gibi çeşitli avantajlardan yararlanacak. Etkinliklerde özel indirimler içeren çok cazip bir istihdam paketinden faydalanabilirler. Emirates’in büyüyen küresel ağı, altı kıtayı kapsayan kapsamlı seyahat fırsatları da sunuyor. Hem Emirates kabin ekibi üyeleri hem de aileleri ve arkadaşları, tüm uçuş noktalarında cazip ve ayrıcalıklı seyahat avantajlarından yararlanabilir.

Emirates, 35 yıldır Türkiye’de uçuşlar gerçekleştiriyor ve şu anda İstanbul’dan Dubai’ye ve 130’dan fazla dünya şehrine haftada 17 uçuş gerçekleştiriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu