Teknoloji

Hayatta kalma korku oyunu Dead By Daylight’ın filmi geliyor!

 
Behavior Interactive tarafından geliştirilen ve 2016 yılında oyuncuların beğenisine sunulan çevrimiçi çok oyunculu hayatta kalma korku oyunu Dead By Daylight beyaz perdeye aktarılıyor. Amerikalı film ve televizyon yapım şirketleri Blumhouse Productions ve Atomic Monster tarafından izleyicilerin beğenisine sunulacak olan Dead By Daylight, gerilim severlerin çok seveceği bir proje türü olacak.
 
Yeni sinema için senarist ve yönetmen arayışları sürüyor
 
 
 
Dead By Daylight’ın özü, dört kişinin bir katili yenmesi ve ölmeden bölgeden kaçmasıdır. Bu durumun sinema tarafında da işlenmesi bekleniyor. Film uyarlaması, Blumhouse’un kendi oyun bölümünü kurduğunu açıklamasından günler sonra gelir.
 
Beyaz perdeye aktarılacak film için yönetmen ve senarist arayışları sürüyor. Blumhouse ve Atomic Monster’ın bu kaygı oyununda ikonik karakterleri sinemaya taşıması gerçekten merak konusu. Çünkü Blumhouse stüdyosu daha önce The Purge, Split, Kapan gibi korku filmlerini seyirciyle buluşturmuştu.
 
Öte yandan birçok oyun dizisinin film ya da dizi olduğunu biliyoruz. Bu bağlamda karşımıza The Witcher ve The Last of Us gibi yapımlar çıkıyor. Her biri kendi alanında büyük başarılara imza atıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu