Yaşam

İstanbul Festivali’nde süperstar rüzgarı

İSTANBUL (İGFA) – Trendyol Gıda Ana Sponsorluğunda ve Sipay’in Fintek Sponsorluğunda düzenlenen festival, sekizinci gününde de kapılarını açtı. 6 Ağustos’a kadar devam edecek olan ve farklı etkinliklerin yer alacağı İstanbul Festivali’nin sekizinci gününde ziyaretçiler doyasıya eğlendi.

Focus İstanbul Etkinlik Yönetimi tarafından Şenlik Park Yenikapı’da düzenlenen İstanbul Festivali’nde ilk olarak elektronik dans müziğine damgasını vurdu. beduk sahne aldı. Popüler müziğini seslendiren Beduk, son dönemde kaybettiğimiz sanatçıdır. Özkan Uğur’aşerefine ” suda” diyerek seyircilerden büyük alkış aldı.

Gecenin yıldızı Süperstar Ajda Pekkan, orkestrasıyla eski ve yeni pek çok şarkıyı seslendirdi. Konser boyunca seyircilerin yoğun ilgisi ve alkışları ile performansını tamamlayan Süperstar, hayranlarının ısrarı üzerine sahneye geri döndü. Harika Geceyi müziğiyle noktaladı. Ajda Pekkan tatlılığı, sesi ve performansıyla izleyenleri bir kez daha mest etti.

İstanbul Festivali’nde, 29 Temmuz Cumartesi günü, daha önce Metin Özülkü Orkestrasıeşliğinde Ferda Anıl Yarkın, Jale, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Sibel AlaşVe Ümit Sayınile Şimdi 90’lar Gecesi, sonra İzel – Çelik – Ercan ; Sırasıyla 30 Temmuz Pazar günü Reckol, BEGEVe Murdasahne alacak.

36 sanatçının 17 gün boyunca sahne alacağı İstanbul Festivali’nin biletleri www.istanbulfestivali.com adresinden satın alınabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu