Haber

Kayahan’ın şarkısını seslendiren Selen Görgüzel, kendisine tepki gösteren Işın Karaca’ya yanıt verdi!

Selen Görgüzel, önceki gün sahnede Kayahan’ın ünlü şarkısı ‘Yemin ederim’i seslendirdi. Şarkıyı söylediği anlar sosyal medyada yayılırken Işın Karaca’dan eleştiri gelirken Selen Görgüzel bu eleştiriye hızla yanıt verdi… İşte detaylar ?

Özellikle Hamdi Alkan’la boşandıktan sonra çarpıcı açıklamaları, sahneleri ve sahne kıyafetleriyle adından söz ettiren Selen Görgüzel’i hepiniz bilirsiniz.

Birkaç saat önce Sayfa 2, Selen Görgüzel’in dün akşam verdiği konserde Kayahan’ın ünlü “Yemin ederim” şarkısını söylediği anları paylaşarak takipçilerine Görgüzel’in yorumunu nasıl bulduklarını sordu?

2. Sayfanın paylaşımı resmen eleştirildi ama hepsinde öne çıkan bir yorum vardı. Selen Görgüzel’in “Yemin ederim” yorumunu eleştiren Işın Karaca, “Ama neden?” diye sordu.

Bunun üzerine her an kontra atağa hazır olan Selen Görgüzel, sosyal medya hesabından hem Sayfa 2’ye hem de Işın Karaca’ya yanıt verdi.

Ayrıca “Yemin ederim” müziğini söylediği anlardan daha uzun ama farklı bir bölüm paylaştı.

Elbette “Işın Karaca haklı” ya da “Selen Görgüzel haklı” diye bir şey yok. Işın Karaca, sanatçı arkadaşının önünde böyle bir yorum yapmamayı tercih edebilirdi, evet…

Ama Selen Görgüzel’in sesi Işın Karaca’nın dediği gibi ‘Okuyup sesine güvenmek rahatsız edici değil mi?’ Bir çıkışı olması saçmaydı. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu