Yaşam

Kraliçe 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ziya, Zeynep’in Yasak Aşkını Açıkladı!

Kanal D’nin yeni gözde dizisi Kraliçe 5. yeni bölümüyle 19 Nisan Çarşamba akşamı ekrana gelecek. Serinin son bölümünde; Deniz, Ateş’in kendisini defalarca başka kadınlarla aldattığını öğrenir. Bunu bilip de ona söylemeyen Zeynep’in başına da gelir. Şirketin tanıtım gecesinde kameraların karşısına çıkan Deniz, Ateş’ten medeni bir şekilde boşanma kararı aldıklarını duyurur. Bunun üzerine Ateş, Deniz’in tüm hesaplarını bloke eder. Zor durumda kalan Deniz, Ateş’in imzasını taklit ederek bankaya kredi başvurusunda bulunur. Bunu öğrenen Ateş, Deniz’e bir teklifte bulunur. Ali ise tehlikeli işlere girişir. Kraliçe 5 1. bölüm fragmanı yayınlandı. Ziya, Zeynep’in yasak aşkını ortaya çıkarır.

Ziya, Zeynep’in Yasak Aşkını Açıkladı!

Kraliçe 5. bölüm 1. fragmanında; Ateş, Deniz’i ikna eder ve onu konuta geri götürür. Ancak Deniz, Ateş’le yalnız kalmamak için krediyi yakar ve evi terk eder. Ateş’in perde arkasından başka bir kadınla ilişkisi olduğu ortaya çıktı. Öte yandan Ziya, Zeynep’in gizli aşkını ortaya çıkarır ve kardeşleri birbirine düşürmeye çalışır.

İşte Kraliçe 5. bölüm 1. bölüm fragmanı…

KRALİÇE 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Ailesinin yardımına koşan Deniz, Ateş’e karşı yumuşar. Bunu gören Zeynep, Ateş’i uyarır. Deniz’in başka kadınları olduğunu öğrenmesi halinde daha çok üzüleceğini söyler. Aralarında geçen konuşmayı dinleyen Deniz, Ateş’in kendisini bir kez değil defalarca başka kadınlarla aldattığını öğrenir.

O gece Deniz hızla aile avukatlarını arar ve Ateş’e boşanma protokolü hazırlattırır. Protokolde sadece kızının velayetini isteyen Deniz, Ateş’ten herhangi bir maddi talepte bulunmayacağını beyan eder. Ertesi gün firmanın tanıtımında gündeme gelen Ateş ve Deniz kameraların karşısına çıkıyor.

İlk olarak çift, boşanmalarıyla ilgili bir açıklama yapmıyor. Ancak Ateş ile gazetecilerin karşısına çıkan Deniz, boşanma kararı aldıklarını ve çocukları olduğu için Ateş ile bu süreçte görüşeceklerini açıkladı. Deniz’in açıklaması Ateş’i de şaşırtır.

Eve döndükten sonra Deniz, Ateş’e boşanma protokolünü uzatır ve ondan herhangi bir maddi beklentisi olmayacağını, sadece çocuğunun velayetini istediğini söyler. Yangın ise protokolü yırtar. Ertesi gün Deniz’in tüm hesapları ve kredi kartları bloke edilir.

Deniz, çiftliği yeniden ayağa kaldırmak için kolları sıvar. Marka olmayı hedefliyor. Ancak çiftliğe aldıklarının parasını ödeyemeyince Ateş’in hesaplarını bloke ettiğini fark eder. Ateş’in üzerine kendi şirketini bile kuran Deniz meteliksiz kalacaktır. Çareyi borç almakta bulan Deniz, Ateş’i kefil olarak gösterir ve onun imzasını taklit eder.

Ali, Yakup’la çalışmaya başlar. Ziya, Yakup’tan çiftliğe kaçak mal koyması için Ali’ye yüklü miktarda para teklif etmesini ister. Ali bunu duyunca kabul etmez. Araya Narin girer ve Ali’yi ikna eder. Tahtasını da Ziya’dan alır. Ali, kız kardeşlerinden habersiz çiftlikte malları saklar.

Ateş Deniz’i arar ve onunla değerli bir şey konuşmak istediğini söyler. İkili tanışır ve Ateş, Deniz’e imzasını taklit ettiğini bildiğini ve bu bahiste kendisiyle anlaşmak istediğini söyler. Ateş, Deniz’e ne teklif edecek?

Kraliçe 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Ali Tehlikeli İşler Alır!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu