Haber

Mansur Yavaş’tan “Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı” Açıklaması: “Elektrikli Araçlar İçin Şarj İstasyonu Eklediğimiz Otoparkımızda Öğrencilerimize Özel…

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Lideri Mansur Yavaş, “Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı’nda teknolojik ve modern bir dönüşüme imza atıyoruz. Elektrikli araçlar için şarj istasyonu eklediğimiz otoparkımızda öğrencilerimize özel kütüphane, çalışma alanları ve kafeterya olacak” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Lideri Mansur Yavaş, toplumsal medya hesabından Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı’na ilişkin açıklama yaptı. Yavaş, yaptığı videolu paylaşımda şu bilgileri verdi:

“Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı’nda teknolojik ve çağdaş bir dönüşüme imza atıyoruz. Elektrikli araçlar için şarj istasyonu eklediğimiz otoparkımızda öğrencilerimize özel kütüphane, çalışma alanları ve kafeterya olacak.”

Yavaş’ın paylaştığı videoda ise ABB Fen İşleri Daire Başkanlığı Üstyapılar Şefi Latif Yeşil şu bilgileri verdi:

“Yıllardır atıl durumda bakımsız olarak bulunan Sıhhiye Çok Katlı Otoparkı’nda kapsamlı bir tadilat çalışmasına başlamış bulunmaktayız. Zeminlerimiz ve tüm cephelerde boya çalışmaları bulunuyor. Ayrıca otomasyon sistemleriyle birlikte modernize etmeye çalışıyoruz. Elektrikli araçlar için şarj istasyonları da bulunacak. Otoparkın zemin katında kafeterya, birinci katında da kütüphane yapmayı planlıyoruz.

Kızılay’daki ağır trafik ve toplu taşımayı kolaylaştırmak maksadıyla burada otoparkı birkaç ay içerisinde tamamlamayı planlıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu