Teknoloji

Mortal Kombat 1’in Beta Tarihleri ​​Açıklandı

 
Warner Bros tarafından yayınlanan Games ve NetherRealm grubu tarafından geliştirilen dövüş aksiyon oyunu Mortal Kombat 1’in beta tarihleri ​​belli oldu. Dizinin ortak yaratıcısı Ed Boon tarafından Twitter’da duyurulduğu üzere, beta 18 Ağustos’tan 21 Ağustos’a kadar sürecek.
 
Ön sipariş verenler beta sürümüne erişebilecek
 
 
 
Oyuncuların beta sürümüne erişmek için PS5 veya Xbox Series X/S’de Mortal Kombat 1 ön siparişi vermesi gerekecek. Şu anda ön siparişe açık olan oyun maalesef Türkiye’de satışta değil. PC oyuncuları için ayrı bir beta yapılıp yapılmayacağı da bilinmiyor.
 
NetherRealm Studios tarafından geliştirilen ve Warner Bros. tarafından geliştirilen Games tarafından yayınlanacak olan Mortal Kombat 1, 19 Eylül’de Steam ve Epic Games Store üzerinden PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor, 2023.
 
Warner ekibi, oyunculara “daha önce hiç görmedikleri ikonik karakterlerin yeniden tasarlanmış versiyonlarının” sunulacağını belirtiyor. Öte yandan geçen hafta DLC savaşçıları da duyurulmuştu. Bu dövüşçülerin başında Quan Chi, Omni Man, Ermac, Takeda, Peacemaker ve Homelander yer alıyor.
 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu