Yaşam

Ölmeden önce Müslüman olan İrlandalı ünlü şarkıcı Sinead O’Connor’ın son paylaşımı yürekleri dağladı.

Müslüman olduğunu açıkladıktan sonra Şüheda Davitt adını alan İrlandalı ünlü kadın şarkıcı Sinead O’Connor 56 yaşında hayatını kaybetti. Ölümüyle sevenlerini perişan eden ünlü şarkıcının son paylaşımı intihar eden oğluyla ilgiliydi.

Şüheda Davitt’in ailesi tarafından yapılan açıklamada, “Sevgili Sinead’ımızın vefatını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz.” kelime yer aldı. Açıklamada, 56 yaşındaki Davitt’in ailesi ve arkadaşlarının acı haberden derin üzüntü duyduğu belirtildi.

Dört çocuk annesi Sinead O’Connor, intihara meyilli olduğu gerekçesiyle bir hastanede gözaltına alınan 17 yaşındaki oğlu Shane’in hastaneden kaçtıktan sonra Ocak 2022’de intihar etmesinden 18 ay sonra öldü. Yakınlarının iddiasına göre 4 çocuk annesi olan müzisyen, 17 yaşındaki oğlu Shane’in intihar etmesi üzerine bir türlü iyileşemedi.

2018’de Müslüman olup adını değiştiren ünlü müzisyen, son tweet’inde Shane’in fotoğrafını paylaşarak, “O zamandan beri ölümsüz bir gece yaratığı olarak yaşıyorum. O benim hayatımın aşkı, ruhumun lambasıydı” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu