Haber

Önder Yıldırım sözünü tuttu: Öğrencilere kahve 15 TL

‘Başka Kahve’ hizmetiyle Ümraniye’de yaşayan 14-30 yaş arası öğrencilere tüm kahve çeşitleri 15 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Ümraniye Belediyesi tarafından 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda açılan ‘Başka Kahve’ ile Ümraniye’de yaşayan 14-30 yaş arası öğrencilere indirimli kahve satışı başladı. Ümraniye Gençlik Kart üyesi öğrenciler ‘Başka Kahve’den 15 TL’ye indirimli kahve satın alabiliyor. Meydanda kurulan büfeden öğrenciler; Filtre kahve, Americano, espresso, macchiato, cappucino ve Türk kahvesi gibi üç kahve çeşidini günde 15 liraya hem ucuza hem de keyifle içebiliyorlar.

“GENÇLER İSTEDİ, BİZ YAPTIK”

Hizmete açılan ‘Başka Kahve’ hakkında Başkan İsmet Yıldırım şunları söyledi: “Gençlerimizle sık sık bir araya gelip sohbet ediyoruz. Bu sohbetler sırasında bizden uygun fiyata kahve içebilecekleri bir satış noktası açmamızı istediler. Ümraniye Belediyesi olarak gerekli çalışmaları hızlı bir şekilde tamamlayarak “Başka Kahve”yi kardeşlerimizin hizmetine açtık. Bugün piyasada bir fincan kahve 50-60 liraya satılıyor. Açtığımız bu nokta ile tüm kardeşlerimizin hizmetine sunduk. Kahve çeşitlerini 15 lira gibi çok uygun fiyata gençlerimize ikram ediyoruz. Gençlerimiz bizim için çok değerli. Onların istek ve taleplerini göz ardı etmemiz mümkün değil. Sözümüzü tuttuk. “Genç kardeşlerimize çalışacaklarının sözünü verdik.” Zorla ve başarılı ol” dedi.

GENÇLERDEN LİDER YILDIRIM’A TEŞEKKÜR

“Başka Kahve”yi çok beğendiğini belirten Ömer Faruk Yılmaz, “İstediğimiz kahveyi uygun fiyata içebiliyoruz. “Bize bu imkanı sağladığı için Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“Bir Kahve Daha” ile ilgili olarak Büşra Çırak, “Talebimizi yerine getiren Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Çok güzel bir yerdi. “Arkadaşlarımızla ucuza kahve içebiliyoruz” dedi.

KAYNAK: HABER7

gebze-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu