Teknoloji

Overwatch 2, Steam’de ‘Tüm Zamanların En Kötü Oyunu’!

 
Blizzard Entertainment tarafından oyunculara sunulan rekabetçi nişancı oyunu Overwatch 2, üç gün önce Steam’e giriş yaptı. Steam’e gelmesiyle birlikte olumsuz kullanıcı eleştirilerinin odağında yer alan oyun, şimdi de “tüm zamanların en kötü oyunu” olarak mağazada. Daha önce, birincilik eFootball 2022 idi.
 
Oyunla ilgili incelemeler “son derece olumsuz”
 
 
 
10 Ağustos’ta Steam’e gelen Overwatch 2, şu anda 95.000’den fazla kullanıcı yorumuna sahip. 95.000 kullanıcı incelemesinin yalnızca yüzde 9’u olumlu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun Steam’de olmasına rağmen oyunu oynamak için Battle net hesabınıza bağlanmanız gerekiyor. Ayrıca oyunun Türkçe dil eki Steam’de bulunmamaktadır. En çok eleştirilen konularda durum böyle.
 
Oyuncular, oyunun çıkışıyla birlikte gelen güncellemelerle oyun deneyiminin kötüleştiğini belirtiyor ve bu bağlamda oyunu olumsuz olarak eleştirmeye devam ediyorlar. Blizzard Entertainment’ın Overwatch 2’nin içinde bulunduğu durumun prestijiyle nasıl bir atılım yapacağı bilinmiyor ancak durumun pek de pürüzsüz olmadığı aşikar.
 
Peki bu durum hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu