Haber

Seçim sonuçlarının ardından sessiz kalma kararı alan Fazıl Say, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan özür diledi.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan piyanist ve besteci Fazıl Say, seçim sonuçlarına üzüldüğünü belirterek artık susacağını söyledi. Ünlü sanatçı, paylaşımlarında DÜZGÜN Partisi Genel Başkanı Meral Akşener ve Fenerbahçe Lideri Ali Koç’a da yer verdi.

“ÇEŞİTLİ KİŞİLERE HESAPLARIM VAR”

Fazıl Say yaptığı paylaşımda, “Değerli dostlarım ve dost olmayanlar, kendi hesabımda, aşağıya eklediğim mesajlarımda ve bu kapalı gönderide kendi çıkışlarımda kusurlu olduğumu belirtmek isterim. Çeşitli insanlara bir borcum var. özür dilerim çünkü hayatımda yeni bir sayfa açmak istiyorum fikirlerimi yazmayacağım çünkü hiçbir işe yaramadığımın farkındayım izninizle sanatımı icra etmeye ve sevgilimde yaşamaya devam etmek istiyorum Vatanım yettiği kadar ülkem var. Ben ülkemi çok seviyorum. Birileri beni sevmese de her şey zamanla oluyor.” söz konusu.

“YANLIŞ VE İNANILMAZ”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile ilgili paylaşımda bulunan Say, “Çocukluğumdan beri taraftarı olduğum Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç için yıllardır bir mağlubiyetin ardından ‘hemen istifa’ yazdım. Bu yanlıştı ve yanlıştı. fevri.Ali Koç yeterli bir lider.Yüreğinde Atatürk ve Fenerbahçe.Başarının formülü yok.” ifadeleri kullandı.

Fazıl Say’ın açıklamasının devamı şöyle:

EN İYİSİ SONSUZA KADAR SUSMAKTIR”

“Seçim sonucu için üzgünüm. Bir bilinmezlik içindeyim. Sorularım var ve cevaplarım yok. Bu yüzden sonsuza kadar da olsa susmak, 53 yaşında hayatımda doğru olan şey. sadece müziğim konuşur.fikirler dünyası hiçbir yere varamaz.şimdi özürlerime geçelim.

“DOST OLMAK ZORUNDA DEĞİLİZ”

Kültür sanat camiasında birçok kişiyle kavga ettim. Bu insanlar yıllardır beni ve sanatımı değersizleştirmeye ve ötekileştirmeye çalışıyorlar. Arkadaş olmamız gerekmiyor. Ama yanıtlarım hepsine ağır geldi. Bu bir özür değilse, keşke hiç cevap vermeseydim.”

Fazıl Say’ın paylaşımı:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu