Yaşam

Timsah saldırısından göz kapağını ısırarak kurtuldu

Avustralya’da bir çiftçi, Kuzey Bölgesi bölgesinde bir tuzlu su timsahının saldırısına uğradı. Bir ay hastanede yatan çiftçi, ayağını ısıran timsahtan, hayvanın göz kapağını ısırarak kurtulduğunu söyledi.

BBC’nin haberine göre Colin Deveraux, Ekim ayında iş için seyahat ederken Finniss Nehri yakınında durdu ve nehrin çekilen sularında hareket eden bir balık gördü. Nehirden uzaklaşırken bir timsahın kendisini ayağından yakaladığını anlatan Deveraux, timsahın kendisini önce ‘bez bebek’ gibi sarstığını, ardından da suya çektiğini söyledi. Deveraux önce diğer ayağıyla timsahın sırtına vurmaya çalıştı.

‘Şans eseri dişlerim göz kapağına takıldı’

Yaklaşık 3,2 metre uzunluğundaki timsahla mücadelesini Deveraux şöyle anlattı: “O kadar saçma bir durumdaydım ki… Ama şans eseri dişlerim göz kapağına takıldı. O kadar kalındı ​​ki sanki bir deriye tutunuyormuş gibiydi. Ama çektim. göz kapağını geri çekti ve beni bıraktı.” “

Timsahın daha sonra arabasına kadar yaklaşık 4 metre kadar kendisini takip ettiğini söyleyen Avustralyalı çiftçi, bacağındaki kanamayı durdurmak için havlu kullandığını, ardından ağabeyinin onu hastaneye götürdüğünü belirtti. (DIŞ HABER)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu