Haber

UYGUN Parti’de istifa depremi! Başkan Yardımcısı partiyi patlattı

İYİ Parti Türk Dünyası ve Yabancı Türklerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Habib Suiçmez, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Suiçmez, 6 Tablo’nun İYİ Parti’nin misyonunu kabul etmemesine rağmen paydaşın devam etmesini eleştirerek görevinden ve ÂLÂ Parti üyeliğinden istifa etti.

HDP’liler “Kılıçdaroğlu’nun yanında olacağız”açıklamanın resmi “Her şeyin parasını ödemek zorunda değilim, bu kadar bolluk…”İşte mesajını sosyal medya hesabıyla paylaşan Suiçmez’in istifa açıklaması…

HDP’NİN GÖLGESİ AÇIKÇA MASA ÜZERİNDE KALDI

– 6’lı masada Türkiye’nin geleceğinden çok kişisel çıkarları dikkate alınırken, aynı zamanda HDP’nin de gölgesinin düştüğü açıkça görülüyor. Türk milliyetçiliğinin ilke ve ideallerini temsil etmek üzere kurduğumuz İYİ Parti’nin bu misyonunun 6. tablo tarafından kabul görmediğini herkes biliyor.

– Ömrüm boyunca Türk milliyetçiliği çizgisinde ödün vermeden yürümüş biri olarak bu durumu kabul edemiyorum, bu nedenle DÜZGÜN Partisi Türk Dünyası ve Yurt Dışındaki Türklerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’ndan ve GÜZEL Partisi’nden istifa ediyorum. üyelik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu