Haber

Başkan Böcek, DÖSİAD Üyeleri ile Buluştu

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Döşemealtı Sanayici ve İş İnsanları Derneği üyeleriyle görüşmeye geldi. DÖSİAD üyelerine yatırımları ve projeleri hakkında bilgi veren Lider Böcek, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı olarak 4 yıldır saçı bitmemiş bir yetimin hakkını savunarak çalışıyoruz. Aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.”

Döşemealtı Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Lideri Gültekin Gencer ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantının konuğu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek oldu. Toplantıya CHP İl Başkanı Nuri Cengiz, CHP Antalya Milletvekili Adayları Cavit Arı ve Mehmet Gök de katıldı.

ANTALYAMIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Dört yıllık görev süresi boyunca bahsettiği projeleri hayata geçirmek için çalıştığını söyleyen Önder Böcek, geçmişten kalan ancak kamu yararına olan projeleri hayata geçirmeye devam ettiğini söyledi. “4 yıldır kimseyi ötekileştirmeden, yarım kalan yetimin hakkını koruyarak Antalya’mız için çalışıyoruz. Bugüne kadar birçok projemizi tamamladık. Görev süremiz bitene kadar azim ve kararlılıkla çalışacağız” dedi.

HALKIMIZ EN DOĞRU KARARI VERECEK

DÖSİAD üyeleriyle birlikte sorularını yanıtlayan Önder Böcek, ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde de bulundu. 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin son derece değerli olduğunu belirten Lider Böcek, “Geçen yıl 25 Nisan’da Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen Büyük Teşkilat Toplantısında, gönlümüzdeki cumhurbaşkanı adayı dedim. Kemal Kılıçdaroğlu’dur ve Cumhurbaşkanımız Millet İttifakı’nın adayıdır. oldu. Seçimlere az bir zaman kaldı. Halkımızın Türkiye’nin geleceği ve Antalya’nın geleceği için en doğru kararı vereceğine inanıyorum” dedi.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-demirkoy.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu